A Simple Key For bosch buzdolabı ayarları Unveiled

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the very best YouTube expertise and our most current functions. Find out more

Programlama Telefon kulaklık girişinden gelen voltaj ile anahtarlama Başlatan CüneytErgül

Sonra dolabımızı çalıştırıp alarm yazan kısıma twenty sn basılı tutuyoruz. Buzdolabı kendine reset atmış bulunuyor. Donanımsal bir sıkıntı yoksa eğer çözüm sağlayacaktır.

Ama bazen de fişin pirize tam olarak takılmaması, ayar düğmelerinin doğru olmaması gibi basit ihmallerden de cihazınız çalışmayacaktır. Bunlar da kontrol edilerek en kaliteli tamir ve bakım yapılacaktır.

Come to the planet's largest and most secure virtual currency Trade to reduce the managing price. Do not pass up An important chance in everyday life

Tatil konumundan çıkmak için ise düğme ayarını normal ayara almanız yeterli olacaktır. Buzdolabınız tatil konumundayken derin dondurucu kısmında yiyecek olması tavsiye edilmemektedir.

Merhaba Belgin Hanım, buzdolabınızın alarm vermesinin nedeni içerisindeki soğutmanın kaybolduğunu işaret eder. Problemin kaynağı tam olarak görebilmek için servisinden destek almanı gerekebilir.

Sıcaklık ayarları doğru yapılmadığında buzdolabı su akıtacaktır. Su kanallarının tıkanmış olması, kanal rezistansı veya motor arızası da su sızıntısı nedenleri arasındadır.

Sigortayı değiştirin veya devre kesiciyi sıfileırlayın. Çıkışta elektriğin mevcut olup olmadığını kontrol edin.

Your browser isn’t supported any longer. Update it to get the very best YouTube expertise and our most current characteristics. Learn more

Bende bosch buzdolabı ayarları elimi yanlarında hava veren yere tutarak soğUnited kingdom ayarını yaptım, fakat çok soğBritish isles geliyor. Derecenin hangi ayarda olduğunu bilmediğimden ayar yapamıyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

Bosch buzdolabı arıza kodları ve sinyallerinin ne anlama geldiğini bilmek bazen evde alınacak tedbirler ve yapılan müdahalelerle sorunun giderilmesini sağlar. Belli başlı buzdolabı arıza kodları şöyledir.

Bosch KSU 49631 NE Buzdolabını aldım kullananız varsa bana bunun ayarları hakkında bilgi verebilirmisiniz. Fabrika ayarlarından ısıyı -18 +4 olarak veriyor bu ayarlar kalsınmı,birde dolabın arkası ısınıyor bu typical midir,kullananlar cevap versin lütfen.

Bosch Buzdolabı kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Bosch Buzdolabı mağaza fiyatları ve Bosch Buzdolabı ürün özellikleri incele!

 Sıcaklık alarmını kapattığınız şeyle ilgilendiğinizi onayladıktan sonra, alarm kapatma düğmesine basın ve sıcaklık alarmınız sıfırlanacak / kapanacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *